INFO


INFO A KONTAKTY

Exploration uvede 18.-19.8.2017 v bývalých kasárnách Benešov třetí ročník dvoudenního festivalu, na kterém se objeví světoznámá jména reprezentující styly drum & bass a techno. Exploration drum & bass stage představí v pátek i sobotu všechny subžánry drum & bassu. Druhá Devastator harder styles stage umístěná v hale představí v pátek hardstyle & hardcore & uptempo & frenchcore, v sobotu pak techno & hardtechno & hardtekno & hardcore & frenchcore. Obě stage budou ozvučeny profesionálním výkoným sound systémem.

KEMPOVÁNÍ A PARKOVÁNÍ JE MOŽNÉ OD ČTVRTKA 15:30 DO NEDĚLE 14:00.

HUDEBNÍ AREÁL FESTIVALU BUDE OTEVŘEN V PÁTEK OD 18:00, V SOBOTU OD 16:00. 

VSTUPENKY bude možné zakoupit na místě za 850 Kč na celý víkend, 500 Kč na sobotu. Kempování je možné taktéž koupit na místě za 200 Kč / osoba, parkování za 200 Kč / auto. Jednodenní vstupenky na pátek neprodáváme. Vstupenky je možné koupit až do pátečního dopoledne v síti Go Out.

MÍSTEM KONÁNÍ festivalu jsou bývalé kasárny Benešově, přesnou polohu najdete v sekci place.  Do Benešova je jednoduché dopravní spojení z Prahy, festival se nachází blízko vlakového i autobusového nádraží (cca 1km).

CAMPING bude možný přímo v areálu kasáren festivalu v přilehlém kempu od čtvrtka 15:30 do neděle 14:00. V kempu najdete kavárnu s jídlem a také zde najdete bar. K dispozici budou i sprchy, záchody a žlaby s užitkovou vodou. V kempu je zakázáno rozdělávat oheň. Nikdy nenechávejte své cenné věci ve stanu. Kempování je možné koupit na místě za 200 Kč na osobu. Stany je potřeba si vzít vlastní. Více informací ke kempu najdete zde.

PARKING  je možný pouze na placeném parkovišti za 200 Kč přímo u festivalového areálu. Prosíme sledujte při parkování instrukce personálu. Bez parkovací samolepky je parking neplatný. Při parkování návštěvníků mimo vyhrazená parkoviště festivalu budou vaše vozidla odtažena. Prosím parkujte pouze na vyhrazených parkovištích u brány festivalu!

BROŽURA festivalu bude k dispozici jedna ke každé vstupence při vašem opáskování – najdete v ní mapkučasový lineup, tokeny ke vratným kelímkům a další užitečné informace.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ – Do areálu festivalu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastové lahve či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Poznáte je většinou tak, že mají zapnuté velké LED světlo nad kamerou (není to fotograf), chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie. Upozorňujeme, že v areálu festivalu (na barech a stáncích) se dá platit pouze českými korunami. Do festivalového kempu je možné si přinést své pití a jídlo.

SPRCHY budou k dispozici v kempu, za vstup do sprch se bude vybírat poplatek 30 Kč. Otevírací doba sprch je v pátek od 14:00 do 21:00, v sobotu od 04:00 do 21:00 a v neděli od 04:00 do 14:00.

LOCKERBOXY – Na festivalu budou k dispozici uzamykatelné skříňky do kterých si můžete schovat své osobní věci, pro které si nechcete chodit ze stage až do kempu. Otevírací dobu lockerboxů se dozvíte u obsluhy. Nenechávejte své cennosti ve stanech.

VRATNÉ KELÍMKY – Na Explorationu budou jako loni vratné kelímky na 50 Kč zálohu s naším novým potiskem. Záloha 50 Kč je vratná spolu s žetonem, který najdete ve své osobní brožurce. Kelímky vrátíte na barech (označená místa). Poškozené kelímky nelze vykoupit. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (může se stát, že bude již bez potisku, proto prosím, pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet po celou dobu otevření hudebního areálu u hlavního baru na drum & bassové stagi.

APLIKACE DO MOBILU – Představujeme novou festivalovou aplikaci Woov, ve které uvidíte pohyb svých přátel po areálu, umístíte svůj stan a auto – vše v reálném čase. V případě nepřipojení dat pak uvidíte jejich poslední zaznamenanou pozici. Také je zde k dispozici kompletní časový line up a možnost výběru oblíbených umělců. Jakmile se bude blížit vystoupení někoho, koho nechcete zmeškat, telefon vám pošle notifikaci. Aplikaci Woov stáhnete v Google Play a App Store.

OFICIÁLNÍ MERCHANDISE – Trička, Náramky, Batohy, Powerbanky a Brýle Exploration budou v limitovaném množství k dispozici na prodejním stánku Escape Wear, který najdete v areálu festivalu.

MAPKA FESTIVALU

ČASOVÝ LINE UP

FOTO A VIDEO – Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci.

OBČERSTVENÍ bude k dispozici jak ve festivalovém areálu tak v kempu.

TOALETY budou k dispozici v kempech i v areálu festivalu. Poblíž budou velkokapacitní nádoby na vodu / cisterna s užitkovou vodou.

OBLEKY & MASKY & VLAJKY  Pokud vás láká vzít si na festival jakýkoliv originální oblek, který nebude bránit v užívání si festivalu lidem ve vašem okolí (především rozměrově) tak to na festivalu jen uvítáme. S sebou si můžete vzít i jakékoliv masky, cedule, nápisy a vlajky s podporou vaší země či vystupujících.

STÁNKY – Na místě bude několik druhů stánků s jídlem, oblečením a doplňky, najdete je v areálu festivalu.

DOTAZY – můžete směřovat na facebookovou stránku Exploration Festivalu nebo na náš email info@exploration.cz.

EXPLORATION FESTIVAL VÁM PŘINÁŠÍ IMI DANCE

Exploration Festival se koná za podpory města Benešov. http://benesov-city.cz

Návštěvní řád Exploration Festivalu je ke stažení zde: Exploration Festival-2017 – Návštěvní řád